مشاوره و سفارش

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

حوله و پارچه حوله ای

پخش مستقیم انواع حوله و پارچه حوله ای  به صورت مستقیم از کارخانه. عرضه مستقیم انواع پارچه حوله ای اعم از دورو آبگیر، یک رو مخمل، نخ رینگ، نخ اپن و با گرماژ های مختلف به صورت متری و کیلویی. مرکز پخش عمده محصولات حوله ای مانند حوله پالتویی، حمامی، دستی، استخری، نوزاد، هتلی، تبلیغاتی، آشپزخانه و … سازگارترین حوله ها با پوست انسان از الیاف پنبه بافته می شوند. این افتخار را داریم که اعلام کنیم همه محصولات ما ۱۰۰ درصد از پنبه تولید شده اند. پنبه برای تبدیل به منسوج مورد نظر ، ابتدا باید به نخ تبدیل شود. نخ های استفاده شده در محصولات ما از منظر روش تولید عبارتند از: ۱. نخ رینگ ۲. نخ اُپن

کارخانه فاستونی عالیجناب

جالب است بدانید آنچه بدان کارخانه فاستونی عالیجناب می گوییم، در حقیقت کارخانه پشم بافی گل نثار است. عالیجناب نام برندی است که این کارخانه برای محصولات خود برگزیده و پارچه های تولیدی خود را با این نام تجاری روانه بازار می کند. کارخانه پشم بافی گل نثار با ظرفیتی بیش از ۲۰۰۰۰۰۰ متر، یکی از بزرگترین مجتمع های نساجی کشور به شمار می آید. در این کارخانه عملیات بافندگی، رنگرزی و تکمیل با استفاده از تجهیزات و ماشین آلات پیشرفته انجام می شود. امروزه صاردات پارچه به ویژه انواع پارچه فاستونی بسیار سودآور است. به خصوص اینکه در کشورهای همسایه بازار بسیار تشنه ای برای محصولات ایرانی وجود دارد. شهرت بین المللی برندهایی چون جامعه، مطهری و عالیجناب استفاده از این فرصت ها را بسیار تسهیل می کند.

رنگ بندی پارچه مخمل

همه ما به خوبی می دذانیم که در صنعت پوشاک حرف اول را پارچه ها می زندد که همین پارچه ها در زمینه های دیگری هم مورد استفاده قرار می گیرند. از نمونه پارچه های پر فروش در بازار ها که هم در پوشاک و هم در مبل و پرده به کار می روند پارچه های مخمل هستند. این پارچه ها در دنیایی از تنوع وارد بازار ها میشوند که از نظر رنگ بندی با همدیگر تفاوت دارند. چند نمونه از این موارد به قرار زیر است:
۱. پارچه مخمل قهوه ای رنگ
۲. پارچه مخمل سبز رنگ
۳. پارچه مخمل زرشکی رنگ
۴. پارچه مخمل آبی رنگ
۵. پارچه مخمل سفید رنگ

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
پارچه فاستونی-سفارشیموجودتماس بگیرید
پارچه پولیشی-سفارشیموجودتماس بگیرید
پارچه شمعی-سفارشیموجودتماس بگیرید
پارچه نمدی-سفارشیموجودتماس بگیرید
پارچه حوله ای-سفارشیموجودتماس بگیرید
فرم مشاوره و سفارش
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

مدیر گروه تولیدی و بازرگانی پارچه بازار

مرتضی عمادی فر