مشاوره و سفارش

حوله و پارچه حوله ای

پخش مستقیم انواع حوله و پارچه حوله ای  به صورت مستقیم از کارخانه. عرضه مستقیم انواع پارچه حوله ای اعم از دورو آبگیر، یک رو مخمل، نخ رینگ، نخ اپن و با گرماژ های مختلف به صورت متری و کیلویی. مرکز پخش عمده محصولات حوله ای مانند حوله پالتویی، حمامی، دستی، استخری، نوزاد، هتلی، تبلیغاتی، آشپزخانه و … سازگارترین حوله ها با پوست انسان از الیاف پنبه بافته می شوند. این افتخار را داریم که اعلام کنیم همه محصولات ما ۱۰۰ درصد از پنبه تولید شده اند. پنبه برای تبدیل به منسوج مورد نظر ، ابتدا باید به نخ تبدیل شود. نخ های استفاده شده در محصولات ما از منظر روش تولید عبارتند از: ۱. نخ رینگ ۲. نخ اُپن

کارخانه فاستونی عالیجناب

جالب است بدانید آنچه بدان کارخانه فاستونی عالیجناب می گوییم، در حقیقت کارخانه پشم بافی گل نثار است. عالیجناب نام برندی است که این کارخانه برای محصولات خود برگزیده و پارچه های تولیدی خود را با این نام تجاری روانه بازار می کند. کارخانه پشم بافی گل نثار با ظرفیتی بیش از ۲۰۰۰۰۰۰ متر، یکی از بزرگترین مجتمع های نساجی کشور به شمار می آید. در این کارخانه عملیات بافندگی، رنگرزی و تکمیل با استفاده از تجهیزات و ماشین آلات پیشرفته انجام می شود. امروزه صاردات پارچه به ویژه انواع پارچه فاستونی بسیار سودآور است. به خصوص اینکه در کشورهای همسایه بازار بسیار تشنه ای برای محصولات ایرانی وجود دارد. شهرت بین المللی برندهایی چون جامعه، مطهری و عالیجناب استفاده از این فرصت ها را بسیار تسهیل می کند.

رنگ بندی پارچه مخمل

همه ما به خوبی می دذانیم که در صنعت پوشاک حرف اول را پارچه ها می زندد که همین پارچه ها در زمینه های دیگری هم مورد استفاده قرار می گیرند. از نمونه پارچه های پر فروش در بازار ها که هم در پوشاک و هم در مبل و پرده به کار می روند پارچه های مخمل هستند. این پارچه ها در دنیایی از تنوع وارد بازار ها میشوند که از نظر رنگ بندی با همدیگر تفاوت دارند. چند نمونه از این موارد به قرار زیر است:
۱. پارچه مخمل قهوه ای رنگ
۲. پارچه مخمل سبز رنگ
۳. پارچه مخمل زرشکی رنگ
۴. پارچه مخمل آبی رنگ
۵. پارچه مخمل سفید رنگ

لیست کامل قیمت محصولات

[table “” not found /]

فرم مشاوره و سفارش

درباره ما :

گروه تولیدی و بازرگانی پارچه بازار انواع پارچه ها را به صورت مستقیم از درب کارخانه برای شما ارسال می کند. همچنین ما پذیرای سفارشات شما برای تولید پارچه بر اساس مشخصات درخواستی هستیم، این مجموعه با هدف افزایش کمیت و کیفیت محصولات داخلی، فعالیت های خود را در زمینه فروش و صادرات انواع انواع پارچه آغاز کرد. خدمات مشتری یکی از برنامه های اصلی کسب و کار ما است و بر این اساس تمام تلاش های ما برای ارائه رضایت مشتری و تجربه خرید خوب در ذهن مشتریان عزیز است.

مدیر گروه تولیدی و بازرگانی پارچه بازار

مرتضی عمادی فر

Call Now Buttonتماس بگیرید